Aktuální dění Pro nováčky

Postavy 

Magie 

Herní mechanismy 

Výroba, předměty 

Hraní role Města a území

Neobyvatelná města 

Informace
rss města

Co je nového?

Tady se objevují novinky související přímo se samotnou hrou. Najdete zde nové královské zprávy a vyhlášky, informace o probíhajících questech, informace o turnajích a zápisy do Andarijské kroniky.
Víte, jak odkazovat na novinky?

vše - quest - turnaj - zpráva - vyhláška - kronika - města - vyhledávač δ

vše - Císařství - Andor - Thyris - Havant - Lewan - Ileren - Imer - Tarkas - Margaard

28.08.08, 08:28 Andor odkaz přidal(a) Starosta Falathrim
obrazek
Několik změn
Truhly u Andorského dolu
Byl zkontrolován sklad truhel u Andorského dolu. Odedneška pro všechny platí povolení, že zde smí vlastnit pouze jednu truhlu označenou svým jménem. Ti, jež zde mají více truhel nechť je vyklidí a prázdné truhly budou odstraněny. Kdo tak do týdne neučiní, budou mu zabaveny všechny truhly.

Kontrola ostatních majitelů truhel proběhne do konce září. Každý vlastník by měl hodit podepsaný svitek se svým jménem do schránky, která bude umístěna u dveří.

Pokud toužíte po vlastní truhle u Andorského dolu, stačí vhodit do schránky u dolu žádost o truhlu a k ní poplatek ve výši 35 zlatek. Truhla s vaším jménem bude posléze na místo dopravena do několika dnů. Na vývěsce bude možnost si zkontrolovat, zda jsou místa na truhlu volná.


Stráže
Strážníci již několik dní mají změněny své trasy a hlídají převážně jen přístupové cesty do města.


Nájmy
Proběhla úprava pronájmů na území Andoru a to jak směrem nahoru tak i směrem dolu. Pro stálé obyvatele pronájmů je odedneška možné požádat o prodloužení doby pronajmutí a to až na 21 dní.


Podepsán Falathrim

ostatní

Valid CSS Valid HTML 4.01 Transitional 

© Copyright 2002-2020 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist