Aktuální dění Pro nováčky Hraní role Města a území Informace
rss města

Co je nového?

Tady se objevují novinky související přímo se samotnou hrou. Najdete zde nové královské zprávy a vyhlášky, informace o probíhajících questech, informace o turnajích a zápisy do Andarijské kroniky.
Víte, jak odkazovat na novinky?

vše - quest - turnaj - zpráva - vyhláška - kronika - města - vyhledávač δ

vše - Císařství - Andor - Thyris - Havant - Lewan - Ileren - Imer - Tarkas - Margaard

07.06.07, 19:55 Thyris odkaz přidal(a) Starosta Konzul Malagar
obrazek
Lidská říše
Stav městské pokladny
Drazí občané Thyrisu. Myslím, že byste měli vědět jak na tom město je s financemi. Mohu vám říci, že se těšíme nebývalé prosperitě. Městská pokladna disponuje nyní již přes 70 000 zlatých !!! Je to zásluha vás, občanů Thyrisu a předměstí, kteří zde žijete. Na základě toho pro vás společně s Praetoriánskou gardou připravím na konci měsíce velkou oslavu.

Daně
Musím pochválit cech Vládců Strachu, kteří každý měsíc poctivě platí. Suma to není nijak závratná a žádný cech by s ni neměl mít problémy. Mrzí mne, že ostatní cechy tyto poplatky neplatí. Jedná se o : Ty Nejhorší, Komunitu Draka a Menetorii. Mrzí mne, že jsem musel takto jmenovat, ale jinak to nešlo. Doufám, že se to zlepší. Jinak budu muset zasáhnout do pronájmů ve kterých bydlíte a to bych dělal opravdu nerad.

Kulturní akce
Nebojte se. Turnaje ani Jarmarky nevymizí, jen se trošku zpozdily. Během tohoto měsíce proběhnou dvě kola Velkého turnaje Gladiátorů, takže si chystejte a promýšlejte své taktiky a zbroje. Konečně je v hospodě u náměstí spousta piva všech možných druhů, takže se můžete vždy pobavit dokud budete státi na nohou.

Stejnokroj a standarta
Již je vybráno oblečení, ze kterého se bude skládat a můžete se těšit na velmi pěknou kombinaci. Již při další bitvě bude Thyriská armáda jako jeden celek připravena v boji v jedné barvě a se svoji standartou. Země se bude třást když bude přijíždět armáda lidské říše v čele se svým panovníkem a generálem. V řadách nepřítele se objeví strach.

Lidská říše a historie rasové bitvy

Již brzy nadejde čas, kdy se lidská rasa osamostatní a bude vládnout celému jihu. Jak si mnozí z vás pamatují, v minulosti se odehrála na bitevním poli pod pouští obrovská bitva mezi lidmi, barbary a elfy. Každá v čele se svým panovníkem bojovali proti sobě jako smyslu zbavení. Každý muž, ať už to byl člověk, barbar nebo elf, držel zbraň sobě vlastní a bojoval. Přežilo jen málo mužů,ale především ženy. Panovníci ras padli v boji. Byli pohřbeni spolu se svými nejvěrnějšími bojovníky na bitevním poli. Již je to nějaký čas avšak v porovnání s dobou kdy proběhla bitva jen malé zrnko písku v koloběhu života generací, kdy byli hrobky králů vykopány a kolem nich bylo nalezeno mnoho artefaktů. Tyto artefakty vlastní několik osob ve zdejším světě.
Věřím, že brzy nadejde doba, kdy budou otevřeny i hrobky králů a symboly moci všech ras spatří světlo světa. Ostatky vládců pak budou pochovány na královském hřbitově. Společně pak dokončíme lidskou říši a necháme vzniknout lidské království ! Připojte se a žijte s námi sen, kterým spojíme lidskou rasu v jeden celek a ovládneme JIH !

ostatní

Valid CSS Valid HTML 4.01 Transitional 

© Copyright 2002-2020 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist