Aktuální dění Odkazy Pro nováčky Hraní role Města a území Informace
rss novinky

Novinky

Zde se dovíte nejaktuálnější informace o stavu a vývoji Andarie. Prosím, čtěte pozorně a řiďte se novinkami. Neznalost veškerých informací zde uvedených vás ve hře neomlouvá.
Víte, jak odkazovat na novinky?

vše - oznámení - důležitá oznámení - varování - download - skriptové - server - web - vyhledávač δ

04.11.08, 11:31 odkaz přidal(a) Johny
Propojení fóra s herním účtem
Dnes jsme dokončili základní propojení fóra s herním účtem. K čemu je to dobré? Zatím k ničemu, ale do budoucna bude většina sekcí fóra přístupná jen uživatelům, kteří budou mít "aktivovaný" účet na fóru. Jak se takový účet dá aktivovat? Jednoduše - ze statistiky na andarijském webu. Proč to? Má to několik důvodů. Tím hlavním je lepší kontrola "prudičů" a osob obcházejících bany na fóru. Druhým důvodem je lepší ochrana před spam-boty. Třetím je lepší přehled pro nás, v případě že se vaše uživatelské jméno na fóru výrazně liší od názvu účtu nebo jména postavy ve hře, abychom po něm nemuseli složitě pátrat. No a čtvrtým je do budoucna možnost ještě širšího provázání systémů, například automatické řazení do městských skupin podle příslušnosti herních postav, atp.

Z jednoho herního účtu můžete aktivovat neomezené množství účtů na fóru. Ale má to své pro i proti. Pro je to, že na fóru můžete vystupovat zvlášť třeba za každou svou postavu. Proti je to, že pokud svou pomocí aktivujete účet na fóru jiné osobě, která herní účet nemá a která díky tomu třeba obchází ban, můžete to odskákat oba. Pokud přestane existovat herní účet, ze kterého byl aktivován účet na fóru, zruší se (po nějaké době) i aktivace na fóru.

Po nějaký čas zůstane ještě všechno při starém, abyste měli čas na aktivaci. O dalších změnách budeme průběžně informovat.

Edit: Pro starší hráče, kteří už svůj účet nemají, ale občas ještě sledují dění, je tu druhá možnost - a to požádat o členství ve skupině "Uživatelé s herním účtem" na fóru. K těmto žádostem bude přistupováno individuálně a nemusí jim být vždy vyhověno.

ostatní

Valid CSS Valid HTML 4.01 Transitional 

© Copyright 2002-2023 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist