Aktuální dění Pro nováčky

Postavy 

Magie 

Herní mechanismy 

Výroba, předměty 

Hraní role Města a území

Neobyvatelná města 

Informace
rss novinky

Novinky

Zde se dovíte nejaktuálnější informace o stavu a vývoji Andarie. Prosím, čtěte pozorně a řiďte se novinkami. Neznalost veškerých informací zde uvedených vás ve hře neomlouvá.
Víte, jak odkazovat na novinky?

vše - oznámení - důležitá oznámení - varování - download - skriptové - server - web - vyhledávač δ

29.08.17, 21:44 odkaz přidal(a) GM tým
Zahlcování GM týmu
Vážení hráči,

rádi bychom vám touto cestou připomněli, že se členové GM týmu snaží ve svém volném čase vyhovět požadavkům každého hráče a to maximálně. Nezahlcujte proto při svém požadavku každého člena GM týmu - zvlášť maličkostmi, které nejsou urgentní.

Na webu máte vypsané kontakty na jednotlivé členy GM týmu, které můžete v případě nejasností, dotazů či výtek využít. Příslušný člen týmu vás může odkázat dál nebo s vámi daný požadavek vyřešit.
Oficiálním způsobem komunikace jsou pouze page, soukromá zpráva na fóru, případně email. GM tým vám není povinnen odpovídat přes jiné komunikační kanály jako jsou třeba ICQ, Jabber, Facebook a další.

Upozorňujeme vás, že v případě zahlcování členů GM týmu totožným požadavkem, můžou být udělovány tresty dle pravidel E1 a E3. V případě, že jde o vážný problém, který vyžaduje rychlé řešení, informujte všechny GM, se kterými problém řešíte, o tom, že věc zároveň řešíte i s jiným GM.

Děkujeme za pochopení, váš GM tým.

ostatní

Valid CSS Valid HTML 4.01 Transitional 

© Copyright 2002-2020 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist