Aktuální dění Odkazy Pro nováčky Hraní role Města a území Informace
rss novinky

Novinky

Zde se dovíte nejaktuálnější informace o stavu a vývoji Andarie. Prosím, čtěte pozorně a řiďte se novinkami. Neznalost veškerých informací zde uvedených vás ve hře neomlouvá.
Víte, jak odkazovat na novinky?

vše - oznámení - důležitá oznámení - varování - download - skriptové - server - web - vyhledávač δ

16.03.21, 11:18 odkaz přidal(a) GM tým
Změna systému povrchových pokladů
Vážení hráči, dnes v dopoledních hodinách proběhly tyto dvě změny

Úprava pozemních pokladnic
Více než 20 povrchovým (a podpovrchovým nedungovým) pokladnicím byl upraven systém zamykání. Nově nejsou tyto pokladnice strážené spawnem ale jsou buď odemknutelné postaru paklíčem, či nových typovým klíčem, který lze získat z jednoho určeného NPC na daném spawnu.
Těchto klíčů jsou celkem tři typy (kostěný, skřetí a lidský) a jsou vázané pouze k typu pokladnice, ne konkrétnímu spawnu. Lze s nimi tedy odejít a otevřít stejnou truhlu jinde, či později.
Pokladnice na klíč mají vždy typové či unikátní jméno (skřetí pokladnice, nebo např Kangaaxova pokladnice) a většině z nich byla zvednuta hodnota pokladu.

Pokud naleznete pokladnici k níž nepadá klíč v jejím okolí, či získáte klíč k němuž není v okolí žádná pokladnice, napište prosím z místa page.

Zrušení skillu OdemykaniZamku pro povolání válečník, mág, kněz a hraničář
Těmto povoláním bylo sraženo maximum skillu na 0 %. Na úrovni 50 % zůstává bardům a řemeslníkům, a na 100 % zlodějům.
Tato úprava nemá ve výsledku žádný efekt na pokladnice v dungeonech. Pokud i dříve bylo zapotřebí odemykání větší než 20 %, je tomu tak i nadále.

Pokud narazíte na pokladnici která se dala i s 20 % odemknout (aniž byste zlámali 50 paklíčů), napište prosím z místa page a může (a nemusí) dojít k nápravě.

S pozdravem, GM tým

ostatní

Valid CSS Valid HTML 4.01 Transitional 

© Copyright 2002-2021 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist