Aktuální dění Odkazy Pro nováčky Hraní role Města a území Informace
rss novinky

Novinky

Zde se dovíte nejaktuálnější informace o stavu a vývoji Andarie. Prosím, čtěte pozorně a řiďte se novinkami. Neznalost veškerých informací zde uvedených vás ve hře neomlouvá.
Víte, jak odkazovat na novinky?

vše - oznámení - důležitá oznámení - varování - download - skriptové - server - web - vyhledávač δ

02.10.07, 19:40 odkaz přidal(a) Johny
Hudba, Provokace, Lákání, Usmiřování
Sandres dnes dokončil přeskriptování těchto dovedností aby fungovaly tak, jak si představujeme že by měly fungovat. Na následujících řádkách vás do této novinky zasvětím.

Používání hudby, tedy hraní na nástroje, se oproti původnímu systému nemění. Dvojklik na nástroj spustí hudbu. Jediná drobná změna je ta, že na velkou harfu se nedá hrát pokud je uvnitř vašeho batohu - musí stát na zemi.

Dovednost Provokace se spouští z kontextové nabídky nástroje, na který hrajete (jedno kliknutí na nástroj rozbalí nabídku). Výběr Provokace vám umožní vybrat dvě bytosti, první kterou hodláte provokovat a druhou jako cíl této provokace (na koho má první bytost zaútočit). Hráčská postava zde smí figurovat pouze jako cíl provokace.

Dovednost Lákání se spouští stejně jako ostatní z kontextové nabídky. Jádro pudla je v tom, že lákáním donutíte bytost jít až šest políček daleko od její původní pozice (jako cíl lákání se vybírá políčko země).

Dovednost Usmiřování, spustitelná opět z kontextové nabídky, způsobí, že cílová bytost na chvíli odloží své bojové úmysly (přestane útočit), změní barvu na šedou a začne se od vás vzdalovat. Toto trvá po omezenou dobu, po jejímž uplynutí se bytost navrátí do původního stavu. Při neúspěchu v této dovednosti místo abyste cílovou bytost usmířili ji na sebe vyprovokujete!

Všechny tyto dovednosti používají jako řídící atribut inteligenci a na všech se dá trénovat jak dovednost tak i příslušné vlastnosti postavy. O úspěchu / neúspěchu v provokaci, lákání a usmiřování rozhoduje jak dobře dokáže cílová bytost vašim pokusům odolávat.

Abyste správně viděli texty v kontextové nabídce, musíte nejprv stáhnout novou verzi souboru CliLoc (Čeština pro UO) - buďto ručně ze sekce Download nebo pomocí AndariaPatcheru.

A jako třešnička na dortu, spolu s přeskriptováním hudby padla zábrana v možnosti "oblékat" hudební nástroje, takže po posledním restartu sphery už vezmete do rukou buben, oba druhy tamburín a loutnu.

Edit Sandres 3.9.2007 16:00
Z ohlasů na fóru udělány příkazy ...
.usmir
• .provokuj
• .lakej

ostatní

Valid CSS Valid HTML 4.01 Transitional 

© Copyright 2002-2022 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist