Aktuální dění Pro nováčky Hraní role Města a území Informace

Galadriel

-> Charakterník

obrázek postavyNarodila se v chatrči kdesi hluboko v lesích. Nad kolébkou se skláněla dobře stavěná žena s velmi tvrdými rysy, kterou objímal muž s dlouhými vlasy a delšími ušima. Ano narodila se barbarce a elfovi. Jejich soužití bylo trnem v oku oběma rasám a proto se uchýlili do ústraní. Měla i mladšího bratra, který zdědil tvrdost po matce a důvtip po otci. Já jsem byla více po otci.

Nicméně jednou nastal čas se vydat do světa. Sourozenci se vydali hledat kraj, kde nebude jejich původ překážkou. Dlouho bloudili a získávali zkušenosti. Až kdesi v Andarijské zemi je v lese překvapila zručná zlodějka Stix. Zprvu vypadala, že nás oloupí, ale nakonec jsme se spřátelili. Přivedla nás k cechu, kterému vděčím za vše a pro který bych položila život. Je to místo kde se cítím bezpečně a mám tu mnoho přátel.

Po pár letech konečně klidného žití s přáteli, ale nastal čas na meditaci a urovnání si myšlenek. Proto jsem se na pár let vzdálila a jako pravý ochránce mě doprovázel i můj bratr.

Den se dnem se sešel a znovu jsme se vrátili k lovcům, kde určitě zase dlouho zůstaneme a budeme splácet vše co pro nás obětovali.

Zdá se vám tento příběh podobným s jiným? možná ano...díky předsudkům máme k sobě blízko a tak to vždy zůstane....

návrat na seznam příběhů

Komentáře hodnotících k příběhu
(vyjadřují názor hodnotících, ne názor Andarie)
Zelená = komentář vztahující se k aktuální verzi příběhu
Hnědá = tento komentář může být zastaralý
prozatím žádné komentáře
Podrobný rozpis získaných ohodnocení:
známka 1: 1x

© Copyright 2002-2020 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist